AGENDA/ZOEK KORTING
Winnen: 5 x Waar zijt gij, schildpad – Jessica Grant
14-06-2010
Waar zijt gij, schildpad is een apart verhaal met in de hoofdrol een bedenkelijke schildpad en een jonge vrouw met een verstandelijke beperking. Het boek is energiek en speels en staat vol met absurde gebeurtenissen. CJP verloot 5 exemplaren.
Waar zijt gij, schilpad is een hartverwarmende roman die doet denken aan Mark Haddons Het wonderlijke voorval van de hond in de nacht. En de hoofdpersoon lijkt op Forrest Gump – alleen gaat het in Waar zijt gij, schildpad om een meisje.
Wanneer Audrey hoort dat haar vader in een coma is geraakt na een botsing met een kerstboom en nu in Canada in het ziekenhuis ligt, moet ze haar vliegangst overwinnen om naar hem toe te gaan. Voordat ze weggaat geeft ze haar schildpad Winnifred af bij haar vrienden, die helaas niet de beste schildpadverzorgers blijken te zijn. Als Audrey in het vliegtuig zit sluit ze zich op in het toilet. Al snel blijkt dat Audrey een bijzonder persoon is.
CJP geeft vijf exemplaren van Waar zijt gij, schilpad van Jessica Grant weg. Winnen? Vul het formulier hieronder (tabblad WINNEN) in om kans te maken. Meedoen kan tot 14 juli 2010.
Tags: WINNEN
Door: YVONNE VERSTAPPEN (20-06-2010)
het wonderlijke voorval van de hond in de nacht..subliem verhaal..ik had het in één ruk uit. Erg benieuwd naar dit verhaal!
help Reageer op deze reactie.Door: IRIS (14-06-2010)
Mensen zoals Forrest Gump worden vaak niet begrepen en dat is echt een slechte zaak!! Het is zo belangrijk om te realiseren dat ook dit gewoon mensen zijn met gevoel, gedachtes en meningen...
help Reageer op deze reactie.Door: ALEX (14-06-2010)
Ooooooh,wat een mooi en ontroerend boek lijkt me dit ! Over Forrest Gump gesproken,die heb ik vorige week voor de eerste keer gezien (op aanraden van m'n ouders) en was zwaar onder de indruk. Mensen met zo'n beperking hebben juist heel véél gevoel . Hebben !!!
help Reageer op deze reactie.






































