skip navigation

CJP Logo

AGENDA/ZOEK KORTINGAGENDA/ZOEK KORTING

Theater: Dansdagboek van Jomecia deel 2 Theater: Dansdagboek van Jomecia deel 2

23-02-2010 23-02-2010

Het dansavontuur van Jomecia



Danseres Jomecia (20) repeteert op dit moment in Londen voor de streetdanceshow Blaze, die op 2 april in Nederland te zien zal zijn. Speciaal voor CJP houdt ze om de week een dagboek bij van haar dansavontuur in Londen.

Lees ook:
- Dansdagboek van Jomecia deel 1
- Interview met Jomecia

Spierpijn
Ik ben nu precies drie weken in Londen en begin mijn weg een beetje te vinden. Ik ben goed bevriend geraakt met de crewleden en we doen veel leuke dingen samen. Doordeweeks is het vooral hard werken. Twee weken geleden heb ik gewerkt met Kenny Wormald. Zijn stijl is ontzettend smooth en kent veel invloeden van de dansstijl van Michael Jackson. Wormald heeft drie choreografieën gemaakt en één daarvan is een ode aan Michael Jackson. Ik geniet er enorm van om te dansen in zijn stijl, ik ben namelijk altijd een groot fan geweest en het nummer waarop we dansen is één van mijn lievelingsnummers.

Filmpje Kenny Wormald:


Afgelopen week kwam choreograaf Lyle Beniga. Hij heeft een totaal andere stijl dan Wormald en staat bekend om de harde accenten die hij benadrukt in de muziek. Hij laat ons veel ruige bewegingen maken en ons lichaam onder controle houden. En dat heb ik gevoeld. Na de eerste dag werken met Beniga had ik last van mijn nek en stijve schouders. Al de bewegingen die hij ons laat maken, zijn heel intens, daar moest mijn lichaam wel even aan wennen, maar ik leef nog en leer veel van hem.

Filmpje Lyle Beniga:

De twee laatste castleden zijn dit weekend er bij gekomen. Zij deden mee aan So You Think You Can Dance en konden er de eerste twee weken dus niet bij zijn. Allebei zijn ze tot de finale gekomen, maar hebben jammer genoeg niet gewonnen. Ze zijn door de show wel bekend geworden in Londen, er zal daardoor denk ik een grotere opkomst voor de Blaze-show zijn. De nieuwelingen moeten veel inhalen, maar we staan allemaal klaar om ze te helpen en ze pikken het snel op.

Ook kreeg ik afgelopen week te maken met een grote teleurstelling. De teleurstelling geldt eigenlijk voor alle meiden van de crew. Lyle Beniga heeft een groot stuk gemaakt dat alleen voor de jongens bedoeld is. Het was enorm zwaar voor alle meiden om toe te kijken hoe de jongens een ontzettend gaaf stuk aangeleerd kregen. De jongens doe het ontzettend goed, maar op sommige momenten wilde ik dat ik een jongen was.

Deze week komt Mike Song ons zijn stijl aanleren. Hij maakt de popping choreografie, ik bereid me dus al voor op spierpijn in mijn armen.

Filmpje Mike Song:

De show komt steeds dichterbij en we krijgen vanaf volgende week om de beurt een make-over. Ik hoop dat ik zo snel mogelijk aan de beurt ben. Ik weet al ongeveer hoe het gaat worden, maar dat verklap ik nog niet. Dat zien jullie over twee weken.

Big Kiss,

Jomecia

1 persoon heeft zijn mening gegeven.

vote vote vote vote

REAGEER ZELF!

vote vote vote vote

Door: TISHA (27-02-2010)

Hee Jomecia Je had me vertelt dat je naar Londen zou gaan. Echt vet man wat je allemaal doet. Ook super leuk dat je een dagboekje bij houdt @ cjp. Nou Super veel plezier en Spierpijn. whahahhah YOU GO GIRL ! xxx Tisha

help Reageer op deze reactie.