skip navigation

CJP Logo

AGENDA/ZOEK KORTINGAGENDA/ZOEK KORTING

Theater: € 5,- korting op Koude Kermis Theater: € 5,- korting op Koude Kermis

08-11-2011 08-11-2011

De derde van de Dames voor na Vieren



Anne van Rijn en Hanneke Drenth zijn de Dames voor na Vieren. Als cabaretduo winnen de twee steeds meer terrein. Met hun derde voorstelling Koude Kermis staan ze binnenkort in De Kleine Komedie en hier kun je met € 5,- korting heen.


Wat krijg ik met mijn pas? € 5,- korting op Koude Kermis


Zang, slapstick, revue en mime. Anne en Hanneke knopen het soepeltjes aan elkaar in hun derde voorstelling Koude Kermis. Het ene moment kijk je naar twee shag rokende vrouwen, kort daarna luister je naar het relaas van een depressieve clown. Dames voor na Vieren wordt geroemd om de wijze waarop ze personages en scènes in elkaar laten overvloeien.

Op 16 en 17 november spelen De Dames hun Koude Kermis in De Kleine Komedie in Amsterdam. Op de speeldag zelf kun je aan de kassa kaarten met € 5,- korting kopen voor een van deze voorstellingen.

 

Dames voor na Vieren – Koude Kermis
16 en 17 november, De Kleine Komedie
Prijs: € 19,75 /CJP: € 14,75
www.dekleinekomedie.nl

Tags: Dames voor na Vieren, Koude Kermis

Stuur dit bericht door.