AGENDA/ZOEK KORTING
Reizen: Stayokay Den Haag
14-03-2008
Het Binnenhof, het Vredespaleis, heel veel mooie winkels, paleizen, musea, theaters én de mogelijkheid om lekker uit te waaien aan het strand: Den Haag heeft het allemaal.
Bij het Stayokay hostel in de mooie stad achter de duinen kun je vorstelijk overnachten in een prachtig gerenoveerd pand in de stijl van de Amsterdamse School. Het pand ligt aan het hart van Den Haag, op vijf minuten van station Hollands Spoor. De ruime kamers hebben eigen sanitaire voorzieningen en zijn modern en comfortabel ingericht. In brasserie Backpackers kun je dineren en een drankje drinken. Is het mooi weer, dan geniet je van het grote terras aan het water.
Stayokay Den Haag, Scheepmakersstraat 27.
Overnachten in Stayokay Den Haag kan al vanaf €20,- p.p.p.n. inclusief ontbijt, in een zespersoonskamer. CJP-leden krijgen €2,50 korting per overnachting.
Meer informatie en boeken, zie www.stayokay.com






































