skip navigation

CJP Logo

AGENDA/ZOEK KORTINGAGENDA/ZOEK KORTING

Lezen: Are you reading me? – Laser 3.14 Lezen: Are you reading me? – Laser 3.14

05-05-2009 05-05-2009

Boek vol poëtische graffiti

CJP-pas

Straatkunst wordt steeds populairder en belandt zelfs in musea. Kunstenaar Laser 3.14 heeft ook geëxposeerd, maar zijn natuurlijke werkplek is de straat. Hij kalkt poëtische teksten in het Amsterdamse straatbeeld. Nu heeft hij ook een boek met de toepasselijke titel Are you reading me?.

Op het eerste gezicht lijkt het werk van Laser 3.14 meer op ordinair vandalisme dan echte kunst. Dat beeld verandert snel wanneer je Are you reading me? doorbladert. Foto na foto zie je zijn rake teksten, en altijd op tijdelijke oppervlakken, zoals bouwschuttingen, houten planken en containers. Zo wordt de graffiti eerder poëzie dan vervuiling.

 

Are you reading me? – Laser 3.14
Uitgeverij: Lebowski Publishers
Prijs: €19,90
www.lebowskipublishers.com

1 persoon heeft zijn mening gegeven.

REAGEER ZELF!

Door: MARLIJN! (13-05-2009)

Ik vind graffiti kunst, je kunt je gevoelens uiten. Door het het te tekenen en het met andere mensen te delen. Goed idee, dit boek!!

help Reageer op deze reactie.
I Am Kloot laat je stem horen

De artyfarty-muziek van de Engelse band I Am Kloot klinkt dromerig en diep, maar is het niet heel saai? Stem mee in Maken of Kraken.

  • Tokyo Police Club gemaakt
  • Chloe gemaakt
  • Nine
  • Me and Orson Welles
  • Sia gemaakt
  • Shrek Forever After
  • Scissor Sisters
  • We Are Scientists
  • Alain Clark gemaakt
  • The Imaginarium: 50/50