AGENDA/ZOEK KORTING
Film: Alleen met CJP nog jongeren- en studentenkorting
03-11-2011
Vanaf nu krijg je met je CJP-pas € 2,- korting op een regulier bioscoopticket bij Pathé. Daarnaast krijg je vanaf 1 februari alleen nog maar met een CJP-pas jongeren- en studentenkorting bij Pathé.
Heb je nog familieleden/vrienden/vriendinnen onder de dertig zonder pas, en ga je wel eens met ze naar de film? Zij kunnen tot eind februari een CJP-pas kopen voor maar € 12,- per jaar in plaats van € 15,-! Op www.cjp.nl/pathe is meer info te vinden.

‘In Nederland hebben ruim 1 miljoen jongeren van 12 tot 30 jaar een CJP-pas. Na een succesvolle samenwerking van een aantal jaar, hebben we besloten alleen met CJP nog jongeren- en studentenkorting te geven en meteen de korting per film te verhogen,’ vertelt Youry Harvey Bredewold, Senior Manager Marketing bij Pathé. ‘Als bioscoop sluiten wij goed bij aan op de doelen van CJP. juist omdat CJP naast film ook veel andere kortingen op cultuur biedt.’
CJP-directeur Walter Groenen is erg blij met dit initiatief: ‘Dat Pathé als grootste bioscoopexploitant van Nederland heeft besloten de CJP-korting te verhogen voor iedere pashouder tot 30 jaar, is belangrijk voor ons. Steeds meer culturele instellingen en festivals verbinden hun jongeren- en studentenkorting exclusief aan CJP. Dat levert terugkerende bezoekers op die ook vaker gaan.
De CJP-korting van € 2,- geldt niet op vrijdag- en zaterdagavond, op officiële feestdagen en de kerstvakantie (in Maastricht en Tilburg overigens wel!)CADEAUTIP
De perfecte cadeautip voor filmfans: een CJP-pas! Geef je vriend/vriendin/broer/zus/neef/nicht een pas cadeau, nu voor €12,- i.p.v. €15,-. Dat doe je hier: /campagne/pathe/DoeKado





































