AGENDA/ZOEK KORTING
Games: Recensie Toy Story 3 (Wii)
09-07-2010

Naast de schattige animatiefilm Toy Story 3 is er een natuurlijk net zo schattige game van de Pixarfilm gemaakt. Maar in gameland is deze game verbazingwekkend volwassen.
Lees ook:
- Toy Story blijft leuk
- The good, the bad & the gamer (Red Dead Redemption)
Buzz Lightyear, Sheriff Woody en het schattige meisje Jessie dat ook in Toy Story 2 zat: ze zijn allemaal weer terug voor een vrolijk avontuur op de Wii. Je kunt ze alle drie besturen in de game en afwisselen, wat soms ook moet om een level te halen.

Volwassen game
Op het eerste gezicht is Toy Story 3 een gemakkelijke game om te spelen: tenslotte moeten kinderen van zeven jaar het kunnen uitspelen. De volwassenheid zit ‘m dan ook in hoe de game is gebouwd: het is een free roaming-principe: een open wereld waarin je zelf kunt rondlopen en missies kunt kiezen. Natuurlijk niet zo uitgebreid als in GTA, maar wel met een duidelijk thema en goed in elkaar gezet.
Goede western
Daarnaast zijn de personages goed neergezet: leuke stemmen, een vrolijke sfeer en je waant je gelijk in de film. Net als in Red Dead Redemption kan je als Woody op je vingers fluiten zodat je paard aan komt galopperen. Een hele andere game, maar wel net zo sfeervol.

Voor alle kinderen
Toy Story 3 blijft een game voor kinderen; het is makkelijk om te spelen. Maar gelukkig is het wel zo verbazingwekkend goed gemaakt, dat het net lang genoeg leuk is voor de oudere kinderen onder ons.
Toy Story 3 (Wii)
Ook beschikbaar voor: PC, Xbox 360, PS3, PSP, NDS
Release: 18/06/2010
Prijs: €49,99
www.disney.go.com/toystory
Bekijk hier de trailer:
Tags: Toy Story 3













































