AGENDA/ZOEK KORTING
Film: Lappenpopfilm voor volwassenen
21-04-2009
Terwijl de marketingmachine rond de film Up van Pixar langzaam maar zeker op stoom begint te komen, dient er ook een ander soort animatiefilm zich aan: 9.
Lees ook:
De film 9 speelt zich af in een wereld die parallel is aan de onze, waar de erfenis van de mensheid bedreigd wordt. Een groep lappenpoppen woont een postapocalyptische wereld onder aanvoering van pop 9 (Elijah Wood), wiens leidinggevende kwaliteiten hen zou moeten helpen om te overleven.
Insecten en kattenschedels
De groep moet de strijd aanbinden met een aantal kwaadaardige wezens die je al zou kunnen kennen uit de korte film (zie hieronder): het monster met de kattenschedel, een soort kruising tussen een vleermuis en een grote rog en tenslotte een insectachtig schepsel met gescharnierde poten en capsulevormig lichaam. Dit is duidelijk geen Pixar.
De korte film:
En een creepy scène uit 9, The Movie:
Tags: 9, Elijah Wood













































