AGENDA/ZOEK KORTING
Agenda: Voordelig trein reizen voor Cultuurkaarthouders
Laat het woord Tienertoer eens vallen bij je ouders en kijk wat er gebeurt. De kans is groot dat hun ogen beginnen te stralen en er een boel romantische of sterke verhalen tevoorschijn komen. Iedere ondernemende en reislustige tiener kocht in de jaren ‘80 of ‘90 een Tienertoerkaartje om met vrienden heel Nederland door te crossen. Het mooie nieuws is dat jij straks zelf net zulke spannende - of nog betere - avonturen kan gaan beleven want de Tienertoer is terug!
Deze zomer kan iedereen van 12 tot en met 18 jaar met een Cultuurkaart, drie of vier dagen onbeperkt door Nederland reizen met NS treinen. Met het Tienertoerkaartje krijg je drie reisdagen voor 33 euro of vier reisdagen voor 40 euro, binnen de reisperiode van 8 tot en met 21 augustus. En laat er dan nou net heel veel leuks te doen zijn. Wat dacht je van de musical Mary Poppins of de Artis ZOOmeravonden? Met CJP krijg je daar ook nog eens goede kortingen op, dus stop ‘m in de portemonnee die Cultuurkaart.
De Tienertoer is vanaf 27 juli tot en met 17 augustus online te koop via www.cultuurkaart.nl/tienertoer. Hier vind je ook meer informatie en alle voorwaarden.
Tags: Tienertoer, NS, trein
Door: JAJA (14-01-2012)
ja, is er ook tienertoer in 2012? ik hoop het wel!
help Reageer op deze reactie.Door: WENDY (21-01-2012)
Ik hoop het ook! Overal staat dat het vorig jaar op proef was. We zijn nu ondertussen een half jaar verder dus ik vind dat ze nu toch wel kunnen weten of dat de proef geslaagd was, niet? En ik wil het weten i.v.m vakantie boeken :)
help Reageer op deze reactie.Door: HANS VAN MOURIK (25-07-2011)
Op de NS-site staat niets en dat zou je wel verwachten van een partner die mee profiteert. Daarom maar een reactie gestuurd naar de NS (zo'n vakje wat je krijgt op internet als de vraag niet begrepen wordt) Mijn zoektocht tienertoer geeft als reactie bij de NS De Tienertoer zit niet meer in ons assortiment. Wel hebben we per seizoen andere interessante voordelige vervoerbewijzen zoals Lentetoer, Zomertoer of Herfsttoer. Toch geeft AD, Parool en andere kranten dit weekend dat CJP de tienertoer nieuw leven inblaast. Alleen is de wind nog niet bij de NS aangekomen. Op zijn minst is een link naar de partner handig. http://www.cultuurkaart.nl/Cultuurkaart/redactioneel/item10088/GOEDKOOP_REIZEN_DOOR_NEDERLAND_MET_CJP.html Groet, Hans v Mourik vader van 3 (-1) kandidaat reizigers.
help Reageer op deze reactie.Door: LEZEN (25-07-2011)
De Tienertoer is te koop 27 juli via www.cultuurkaart.nl/tienertoer. Kijk daar ook even voor meer informatie over de reisperiode en alle voorwaarden.
help Reageer op deze reactie.Door: RUBEN (26-07-2011)
Waarom tot 17 augustus We hebben tot 5 september vakantie hier in het noorden dus kan er niet van profiteren
help Reageer op deze reactie.Door: CJP (26-07-2011)
Beste Ruben, Een kleine pleister op de wonde: de tienertoer-kaartjes zijn tot 21 augustus geldig. Het is nog steeds geen 5 september, maar wellicht is het precies genoeg voor je.
help Reageer op deze reactie.Door: RIKKIE (26-07-2011)
13 dagen om te reizen is wel heel erg beperkt in een vakantieperiode in Nederland die valt tussen 2 juli en 5 september. Wel erg sneu als je buiten die 13 dagen wil/moet reizen, en die kans is wel hel erg groot! Ik vind het een wassen-neus aanbieding en daarmee met veel te veel bombarie gepresenteerd: maakt de belofte absoluut niet waar.
help Reageer op deze reactie.Door: CJP (26-07-2011)
Hoi Rikkie, Deze NS Tienertoer-actie is een proef, vandaar dat het een beperkte periode is. Wij zijn natuurlijk hartstikke blij dat het zo goed opgepikt wordt door iedereen en hopen op een succes zodat we de Tienertoer mogelijk een mooi vervolg kunnen geven.
help Reageer op deze reactie.Door: RIKKIE (26-07-2011)
Proef snap ik, maar of je het effect en de behoefte op deze manier, met deze zéér beperkte mogelijkheid ook goed kunt meten, betwijfel ik.
help Reageer op deze reactie.Door: EDITH (MOEDER VAN 2 TIENERS) (26-07-2011)
Helemaal eens met Rikkie. Veel plannen waren al gemaakt en dit was leuk geweest als extra voor eind augustus, begin september. Proef is zeker nu al geslaagd?
help Reageer op deze reactie.Door: HANS VAN MOURIK - VADER 4 TIENERS (26-07-2011)
De NS loopt inmiddels ook in de rails voor de tienertoer en tijdvoortwee heeft er zelfs de tweespraak over gedaan. Als dit geen succes gaat worden, dan weet ik het niet meer. Iedereen veel plezier!!!
help Reageer op deze reactie.





































